Сторінка ГТУ ДСНС в Київській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Київській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Київській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
26.08.2015

Київська область: пожежа на території «Інституту скловолокна» ліквідована о 20:17 (Оновлено, фото+відео)

Станом на 8:00 26 серпня здійснюється спостередження та контроль за пожежною обстановкою.

 

На місці пожежі чергують 18 чоловік особового складу та 4 одиниць техніки.

 

Спеціалістами Держсанепідслужби здійснюється моніторинг забруднення атмосферного повітря: шкідливих та небезпечних домішок у повітрі не зафіксовано.

 

О 20:17 пожежу ліквідовано, на місці пожежі проводиться проливка, розборка конструкцій а також здійснюється  охолодження погашених ємностей з розчинниками. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося не допустити поширення вогню на значну територію. На пожежі працює оперативний штаб. Жертв та постраджалих немає.

 

Причина та збитки від пожежі наразі встановлюється.

 

Спеціалістами Держсанепідслужби здійснюється моніторинг забруднення атмосферного повітря: шкідливих та небезпечних домішок у повітрі не зафіксовано.

 

25 серпня, о 14 год. 09 хв. до Служби порятунку надійшла інформація про пожежу на території «Науково-дослідного інституту склопластиків та волокна» за адресою: м. Буча, вул. Тарасівська, 32.

 

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що на території інституту сталося загорання легкозаймистих речовин у цистернах різних ємностей.

 

Завдяки вжитим заходам припинено поширення вогню на поруч розташовані споруди. О 17 год. 11 хв. пожежу локалізовано. Продовжуються роботи по ліквідації наслідків пожежі.

 

На місці пожежі працює оперативна група на чолі із Першим заступником начальника Головного управління Петром Кісільовим, 84 чоловіка особового складу та 19 одиниць техніки.

 

 

Ситуація контрольована. На місці події працює оперативний штаб.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Київській області


Додатково:

  • Фотоальбом
 Події 
 Новини